Stig "Slas" Claesson tusch

Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAESSON, Stig "Slas" (1928-2008): (2 st) Människor, signerade och daterade Stig Claesson -80, tusch, ca 28x19,5 cm vardera

1 med kladdig signatur

233987

2014-03-12