Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLAESSON, Stig "Slas" (1928-2008): (2 st) Människor, signerade och daterade Stig Claesson -80, tusch, ca 28x19,5 cm vardera
1 med kladdig signatur
233987
2014-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här