Gunnar Svenson olja
Closed
2014-03-12
233997
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SVENSON, Gunnar (1892-1977): Grönskande landskap med hus, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 54x65 cm