Skrivbord med stol England
2014-03-09
234003
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, KARMSTOL, 1900-tal, England, mahognuyfaner, skinnklädd skiva, ben med hjultrissor, höjd 78, 132x68 cm, nyckel finns
Slitage