Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, KARMSTOL, 1900-tal, England, mahognuyfaner, skinnklädd skiva, ben med hjultrissor, höjd 78, 132x68 cm, nyckel finns
Slitage
234003
2014-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här