Skrivbord med stol England

Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England
Skrivbord med stol England

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, KARMSTOL, 1900-tal, England, mahognuyfaner, skinnklädd skiva, ben med hjultrissor, höjd 78, 132x68 cm, nyckel finns

Slitage

234003

2014-03-09