Edvard Bergh oljemålning

Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERGH, Edvard (1828-1888): Nordiskt bergslandskap, signerad och daterad E. Bergh 1869, olja på duk, 44x57 cm

234005

2014-03-12