Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Jag tänker på mig själv då och då,
signerad och daterad på baksidan MLDG 2003, olja på duk, 121x80 cm
PROVENIENS: Galleri Stefan Larsson, Uppsala
234008
2014-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här