Marianne Lindberg De Geer olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Jag tänker på mig själv då och då,
signerad och daterad på baksidan MLDG 2003, olja på duk, 121x80 cm
PROVENIENS: Galleri Stefan Larsson, Uppsala

234008

2014-03-12