Harriet Sundström oljemålning

Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUNDSTRÖM, Harriet (1872-1961): Motiv från Franska Rivieran, monogramsignerad och daterad H S-m 7/57, olja på pannå, 60x72 cm

234020

2014-03-09