Bord och klappstolar Hillerstorp
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, KLAPPSTOLAR, 6 st, ingår i serien "Torpet", Hillerstorp, vitlaserad furu, samtliga delar ettikettmärkta Hillerstorp Sweden, bordets höjd 73, total längd 135x70 cm
Smärre slitage och enstaka skador
234023
2014-03-10