Säng empirestil

Säng empirestil
Säng empirestil
Säng empirestil
Säng empirestil
Säng empirestil
Säng empirestil
Säng empirestil
Säng empirestil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SÄNG, empirestil, mahogny, förgyllda dekorelement, fotavslut med lejontassar, bäddmått 177x135 cm, bäddmadrass, resårmadrass medföljer

Fläckar, skador, lösa delar, lagningar

234040

2014-03-10