Greta Gerell etsning

Greta Gerell etsning
Greta Gerell etsning

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GERELL, Greta (1898-1982): "Snöplogen", signerad och daterad Greta Gerell 1917, 7/VII, etsning, 16,5x29,5 cm, med dedikation i marginalen

Zustandsbeschreibung

234048

2014-03-12