Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GERELL, Greta (1898-1982): "Snöplogen", signerad och daterad Greta Gerell 1917, 7/VII, etsning, 16,5x29,5 cm, med dedikation i marginalen
Zustandsbeschreibung
234048
2014-03-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner