Sven Erixon litografi

Sven Erixon litografi
Sven Erixon litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): "Rymdpiloter", ur mappen Aniara, signerad, 29/350, färglitografi, inom passeparoton 26x28 cm

234062

2014-03-10