Mike Walsh Andy Warhols begravning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WALSH, Mike (USA, född 1948): "The last disaster" The funeral of Andy Warhol
signerad, daterad och numrerad på baksidan Mike Walsh -91 38/200, silkscreen på duk, 56x75,5 cm

Enstaka repa, Bilden lös i ramen.

234066

2014-03-12