Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): "Krig-höikonjunktur-höikultur", signerad Aulie, tusch, bladmått 55x46 cm, oramad
PROVENIENS: Färg och Form
Hanteringsveck
234069
2014-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här