Lucius Rossi etsning

Lucius Rossi etsning
Lucius Rossi etsning
Lucius Rossi etsning
Lucius Rossi etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROSSI, Lucius (Italien, 1846-1913): Interiör med två kvinnor och hund, signerad Lucius Rossi, akvarellerad etsning, 33x24 cm

234086

2014-03-10