Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, snarlika, 1930/40 tal, Thonettyp, kromade stålrör, gallonklädda, sitthöjd 38 cm
En karm med skador, slitage och ytskador
234094
2014-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här