Karmstolar stålrör

Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör
Karmstolar stålrör

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, snarlika, 1930/40 tal, Thonettyp, kromade stålrör, gallonklädda, sitthöjd 38 cm

En karm med skador, slitage och ytskador

234094

2014-03-10