Anders Montan oljemålning

Anders Montan oljemålning
Anders Montan oljemålning
Anders Montan oljemålning
Anders Montan oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONTAN, Anders (1845-1917): Interiör, signerad A. Montan, olja på pannå, 50x40 cm

234098

2014-03-18