Roland Svensson litografi
2014-03-10
234107
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 239/350, litografi, ca 27x42 cm