Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, "Hockney", design Eero Koivisto, David Design, 19/2000-tal, vitlackerat, kromat stålunderrede, höjd 26, 120x80 cm
Ytskador
234113
2014-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här