Soffbord David Design

Soffbord David Design
Soffbord David Design
Soffbord David Design
Soffbord David Design
Soffbord David Design
Soffbord David Design
Soffbord David Design
Soffbord David Design

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, "Hockney", design Eero Koivisto, David Design, 19/2000-tal, vitlackerat, kromat stålunderrede, höjd 26, 120x80 cm

Ytskador

234113

2014-03-12