Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DOUST, Jan Van (Holland, 18-1900-tal), tillskriven: Fruktstilleben, olja på duk, 64x77 cm
Ram med omfattande skador
234121
2014-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här