Jan van Doust tillskriven oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DOUST, Jan Van (Holland, 18-1900-tal), tillskriven: Fruktstilleben, olja på duk, 64x77 cm

Ram med omfattande skador

234121

2014-03-18