Monterbord i mahogny

Monterbord i mahogny
Monterbord i mahogny
Monterbord i mahogny
Monterbord i mahogny
Monterbord i mahogny
Monterbord i mahogny

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONTERBORD, 1900-tal, mahogny, med intarsia, höjd 72, 61x42 cm, nyckel finns

Smärre bruksslitage

234142

2014-03-10