Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, NK, 1900-tal, glasskiva, underrede i borstat stål och mässing, höjd 44, 120x68, ovalt
Smärre repor
234154
2014-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här