Soffbord glas

Soffbord glas
Soffbord glas
Soffbord glas
Soffbord glas
Soffbord glas
Soffbord glas

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, NK, 1900-tal, glasskiva, underrede i borstat stål och mässing, höjd 44, 120x68, ovalt

Smärre repor

234154

2014-03-10