Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OTTOMAN, design Jasper Morrison för SCP, klädd i grått tyg, aluminumben, 1990-tal, höjd 43, 93x45 cm
Fläckar, slitage
234156
2014-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här