Matbord NK

Matbord NK
Matbord NK
Matbord NK
Matbord NK
Matbord NK
Matbord NK

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, Nordiska Kompaniet, med intarsia, fothylsor i mässing, höjd 74, diameter 114 cm

Skador och repor, iläggsskivor saknas

234158

2014-03-10