Servis Frankrike
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVIS, 12 dlr, porslin, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld 9 koppar med fat, tekanna, mjölkkanna, skål med lock, tekannans höjd 26 cm
Tekannans lock med skada, slitage, smärre nagg, några extra fat medföljer
234173
2014-03-10