Servis Frankrike
2014-03-10
234173
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SERVIS, 12 dlr, porslin, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld 9 koppar med fat, tekanna, mjölkkanna, skål med lock, tekannans höjd 26 cm
Tekannans lock med skada, slitage, smärre nagg, några extra fat medföljer