Servis Frankrike

Servis Frankrike
Servis Frankrike
Servis Frankrike
Servis Frankrike
Servis Frankrike
Servis Frankrike
Servis Frankrike
Servis Frankrike

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVIS, 12 dlr, porslin, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld 9 koppar med fat, tekanna, mjölkkanna, skål med lock, tekannans höjd 26 cm

Tekannans lock med skada, slitage, smärre nagg, några extra fat medföljer

234173

2014-03-10