Bordslampa alabaster

Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster
Bordslampa alabaster

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, alabaster, 1900-tal, fot med dekor i form av stående kvinna, höjd 82 cm (inkl. skärm)

Lagningar, nagg vid fot

234178

2014-03-10