Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, alabaster, 1900-tal, fot med dekor i form av stående kvinna, höjd 82 cm (inkl. skärm)
Lagningar, nagg vid fot
234178
2014-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här