Bläckställ läskvagg bokstöd

Bläckställ läskvagg bokstöd
Bläckställ läskvagg bokstöd
Bläckställ läskvagg bokstöd
Bläckställ läskvagg bokstöd
Bläckställ läskvagg bokstöd
Bläckställ läskvagg bokstöd
Bläckställ läskvagg bokstöd
Bläckställ läskvagg bokstöd

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLÄCKSTÄLL, LÄSKVAGGA, sten, BOKSTÖD, gjutjärn, 1900-talets första hälft, med dekor i relief av fartygsporträtt, bokstödenshöjd 15 cm

Smärre nagg

234182

2014-03-10