Doptäcke 1700-tal

Doptäcke 1700-tal
Doptäcke 1700-tal
Doptäcke 1700-tal
Doptäcke 1700-tal
Doptäcke 1700-tal
Doptäcke 1700-tal
Doptäcke 1700-tal
Doptäcke 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOPTÄCKE, 1700-tal, siden, mönster i form av blom- och bladslingor, vadderat, 81x108 cm

Slitage, skador

234194

2014-03-10