Vaser blomkruka

Vaser blomkruka
Vaser blomkruka
Vaser blomkruka
Vaser blomkruka
Vaser blomkruka
Vaser blomkruka

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VASER, 2 st., en signerad Kåge, FAT, 2 st., BLOMKRUKA, CIGARETTBEHÅLLARE, bl a med silverdekor, Argenta, Gustavsberg, höjder 6-29 cm

Blomkruka med smärre glasyrnagg

234199

2014-03-12