Figuriner porslin Kina

Figuriner porslin Kina
Figuriner porslin Kina
Figuriner porslin Kina
Figuriner porslin Kina
Figuriner porslin Kina
Figuriner porslin Kina
Figuriner porslin Kina
Figuriner porslin Kina

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FIGURINER, 1 par, porslin, Kina, sent 1900-tal, ämbetsmannapar, dekor i famille rose, höjd 37 respektive 39 cm

Smärre skador

234204

2014-03-30