Ducaruge oljemålning

Ducaruge oljemålning
Ducaruge oljemålning
Ducaruge oljemålning
Ducaruge oljemålning
Ducaruge oljemålning
Ducaruge oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DUCARUGE (18/1900-tal): Boskap vid vattendrag, signerad Ducaruge, olja på duk, 24x32 cm

234205

2014-03-10