Hilding Linnqvist litografier

Hilding Linnqvist litografier
Hilding Linnqvist litografier
Hilding Linnqvist litografier
Hilding Linnqvist litografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): (2 st) Stilleben med blommor, signerade Hilding Linnqvist, 251/300 och 252/300, färglitografi, 68x40 cm, oramade

234207

2014-03-12