Vitrinskåp i renässansstil

Vitrinskåp i renässansstil
Vitrinskåp i renässansstil
Vitrinskåp i renässansstil
Vitrinskåp i renässansstil
Vitrinskåp i renässansstil
Vitrinskåp i renässansstil

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft, renässansstil, valnöt och mahogny, höjd 246, 114x62 cm, nyckel finns

Bruksslitage

234209

2014-03-10