Carl Milles relief i terracotta

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MILLES, Carl (1875-1955): Relief, terracotta, signerad och numrerad C Milles, 1/200, 40x21 cm

Ena hörnet med smärre tillverkningsspricka

234220

2014-03-10