Cyliderspeldosa

Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa
Cyliderspeldosa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CYLINDERSPELDOSA, Schweiz 1800-talets andra hälft, för 8 melodier, fodral med lock av valnöt med intarsia, höjd 26, 26x70 cm, cylinderlängd 33 cm

Skador, delar saknas

234225

2014-03-23