Bordslampa Molnet

Bordslampa Molnet
Bordslampa Molnet
Bordslampa Molnet
Bordslampa Molnet
Bordslampa Molnet
Bordslampa Molnet

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

BORDSLAMPA, "Molnet", Martin Wickström, formgiven 1993, signerad Martin Wickström samt numrerad 24, höjd 35 cm

Skador

234233

2014-03-12