Börje Frykenstam oljemålning

Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRYKENSTAM, Börje (född 1936): Vy över Strandvägen, Stockholm, signerad och daterad B Frykenstam, olja på duk, ca 65x53 cm

234237

2014-03-12