Lage Lindell serigrafi

Lage Lindell serigrafi
Lage Lindell serigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurer, signerad och numrerad Lage Lindell 42/91
färgserigrafi, ca 78x106 cm

234249

2014-03-12