Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurer, signerad och numrerad Lage Lindell 42/91
färgserigrafi, ca 78x106 cm
234249
2014-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här