Carl Johansson oljemålning
2014-03-12
234270
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskapsmotiv, signerad och daterad Carl Johansson 1914, olja på pannå, ca 23x30 cm