Fat i silver

Fat i silver
Fat i silver
Fat i silver
Fat i silver
Fat i silver
Fat i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FAT, silver, svenska importstämplar, rund form, på 3 snäckformade fötter, diameter ca 26 cm, vikt ca 488 g

Bruksslitage

234271

2014-03-12