Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FAT, silver, svenska importstämplar, rund form, på 3 snäckformade fötter, diameter ca 26 cm, vikt ca 488 g
Bruksslitage
234271
2014-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här