Ture Dahlö olja

Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja
Ture Dahlö olja

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

DAHLÖ, Ture (1895-1970): "Självporträtt", signerad T.Dahlö, olja på pannå, 45x37 cm,

Kuntoraportti

234272

Päivämäärä:

2014-03-12