Ture Dahlö olja
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
DAHLÖ, Ture (1895-1970): "Självporträtt", signerad T.Dahlö, olja på pannå, 45x37 cm,
Kuntoraportti
234272
Päivämäärä:
2014-03-12