Björn Jonson litografi

Björn Jonson litografi
Björn Jonson litografi
Björn Jonson litografi
Björn Jonson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JONSON, Björn (1903-1991): "Från Gröndal", signerad och daterad Björn Jonson 59, litografi, 28/100, 42x31 cm

234312

2014-03-13