Axel Olsson färglitografi

Axel Olsson färglitografi
Axel Olsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

OLSSON, Axel (1899-1986): "Vid havet", signerad och daterad 80, 5/350, färglitografi, 31x39 cm

234314

2014-03-13