Koppar med fat Kina
2014-03-12
234325
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFEKOPPAR med FAT, 6 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap
Lagningar, sprickor