Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsvy i skymningsljus, olja på duk, 65,5x166 cm

234358

2014-03-16