Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PILO, Carl Gustav (hans skola, 1800-tal): Porträtt av drottning Louise av Danmark, olja på duk, 77x61 cm, förgylld ram 17-1800-tal
Omarbetad
234359
2014-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här