Drottning Louise av Danmark

Drottning Louise av Danmark
Drottning Louise av Danmark
Drottning Louise av Danmark
Drottning Louise av Danmark
Drottning Louise av Danmark
Drottning Louise av Danmark

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PILO, Carl Gustav (hans skola, 1800-tal): Porträtt av drottning Louise av Danmark, olja på duk, 77x61 cm, förgylld ram 17-1800-tal

Omarbetad

234359

2014-03-17