Vas glas

Vas glas
Vas glas
Vas glas
Vas glas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, glas, signerad, Kosta Boda, Mona Morales, nr 6-517 a, höjd 22 cm

Bruksslitage

234363

2014-03-13