Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, glas, signerad, Kosta Boda, Mona Morales, nr 6-517 a, höjd 22 cm
Bruksslitage
234363
2014-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här