Samovar förgylld metall
2014-03-12
234393
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SAMOVAR, omkring 1900, förgylld metall, handtag med svärtat trä, höjd 55 cm
Slitage